Pubg: Battlegrounds oynaması ücretsiz oluyor!

14.12.2021
42
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-

KRAFTON, Inc., The Game Awards 2021 sırasında popüler battle royale oyunu PUBG: BATTLEGROUNDS için yeni bir dönemin başladığının sinyalini …

Pubg: Battlegrounds oynaması ücretsiz oluyor!
REKLAM ALANI

KRAFTON, Inc., The Game Awards 2021 sırasında popüler battle royale oyunu PUBG: BATTLEGROUNDS için yeni bir dönemin başladığının sinyalini vererek; 12 Ocak 2022’den itibaren PC ve konsollarda “ücretsiz oynanabilir” (F2P) bir modele geçiş yapacağını açıkladı.

İsteğe Bağlı Premium Hesap Yükseltme

PUBG: BATTLEGROUNDS F2P olduğunda, oyuncuların çeşitli yeni ve özel oyun içi özelliklere erişimlerini sunan, isteğe bağlı bir premium hesap yükseltme seçeneği BATTLEGROUNDS Plus’ı tanıtacak. Tüm oyuncular, oyun özelliklerinin çoğuna erişim sunan Temel Hesap ile başlayacak olsa da, bir kez ödenen 12,99 USD ücret karşılığında BATTLEGROUNDS Plus’a yükseltebilirler ve aşağıdakilere erişebilirler:

  • Bonus 1.300 G-COIN
  • Survival Masters XP + %100 artış
  • Kariyer – Madalya sekmesi
  • Dereceli Mod
  • Özel Eşleştirme özelliği
  • Şapka, kamuflaj maskesi ve kamuflaj eldivenleri içeren Kaptan Kamuflaj seti dahil oyun içi öğeler

F2P’ye geçmeden önce PUBG: BATTLEGROUNDS satın alan ve oynayan oyuncular, PUBG – SPECIAL COMMEMORATIVE PACK denilen ve BATTLEGROUNDS Plus’a otomatik bir hesap yükseltmesi, Battle-Hardened kostüm görünümü seti, Shackle ve Shanks Legacy Tavası ve Battle Hardened Legacy isim plakası sunan bir paketi de alacaklar.

“F2P’ye Geçmek ve Yeni Oyuncuları Davet Etmek İçin Mükemmel Bir Zaman”

KRAFTON, Inc. CEO’su CH Kim, “PUBG: BATTLEGROUNDS, battle royale türüne öncülük ettiğinden ve dünya çapında etkili bir oyun IP’si olduğundan, F2P’ye geçiş yapmak ve oyuna yeni oyuncuları davet etmek için mükemmel bir zaman,” dedi ve “Oyun, yaklaşık beş yıl önce Erken Erişim’e çıkardığımızdan bu yana ciddi ölçüde büyüdü ve oyun alanına en iyi değerlerden birini sunduğuna inanıyoruz. İster oyunun sekiz eşsiz haritası, ister sürekli güncellenen özellikler veya oyun içi partner aktivasyonları olsun F2P’ye geçiş, hem yeni hem de deneyimli oyuncuların seveceği içeriklerle PUBG IP’sinin kapsamını genişletme yolculuğumuzun bir sonraki adımıdır.” diyerek sözlerini tamamladı.

Etkinlikler

Oyuncular önümüzdeki birkaç hafta boyunca PUBG: BATTLEGROUNDS’un F2P’ye geçişini kutlayacakları çeşitli etkinlikler için https://pre-reg.pubg.com adresini ziyaret edebilirler. Oyuncular, oyunun F2P sürümünü oynamak için ön kayıt yaptırabilecekler, oyun kişilik testi yapabilecekler ve belirli oyun içi öğeleri kazanmak için “Arkadaşını Davet Et” etkinliğine katılabilecekler.

PUBG: BATTLEGROUNDS’un F2P’ye geçişi ile ek detaylar ilerleyen haftalarda açıklanacak.

  • KRAFTON PUBG: NEW STATE geliyor
  • PUBG 13.2’den yenilikler

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.