Yeni Trek to Yomi’den Bir Oynanış Videosu Paylaşıldı

14.12.2021
14
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-

Ninjalar ve samuraylar, oyun dünyasının da ilgi çeken kahramanları. Bugüne kadar farklı farklı oyunlarda, değişik tecrübeler sunuldu. Bu tür …

Yeni Trek to Yomi’den Bir Oynanış Videosu Paylaşıldı
REKLAM ALANI

Ninjalar ve samuraylar, oyun dünyasının da ilgi çeken kahramanları. Bugüne kadar farklı farklı oyunlarda, değişik tecrübeler sunuldu. Bu tür oyunlara örnek olarak verilebilecek Sekiro, Nioh ve Ghost of Tsushima gibi büyük yapımlar yanında Aragami ve Mark of the Ninja gibi bağımsız yapımlar da bulunuyor.

Peki neden böyle bir giriş yapmak ihtiyacı duydum? Çünkü önümüzdeki yıl bu listeye dahil olacak Trek to Yomi’den bir oynanış videosu paylaşıldı:

Flying Wild Hog tarafından geliştirilen ve dağıtımcılığı Devolver Digital tarafından üstlenilen Trek to Yomi, köyünü ve sevdiklerini düşmanlarından korumaya çalışan Hiroki’ye eşlik edeceğimiz bir macera sunacak bizlere. Bu samurayımızın kılıç kullanmadaki maharetlerini videoda bir kez daha görmüş olduk, bunun yanında yay ve tüfek kullandığı da görülüyor.

Oyunun görsel tarzı çok hoşuma gitti. Oynanışta da iyi bir deneyim sunabilirse, adını önümüzdeki yılın başarılı bağımsız oyunları arasına yazdırmaması için hiçbir neden yok.

Haziran ayında E3’te duyurulan Trek to Yomi, önümüzdeki yıl PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak. TGA 2021’de yapılan duyuruyla, çıkış gününde Game Pass’te yerini alacağını da öğrenmiş olduk.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.