Epic Games Store’dan yılbaşı hediyesi! 15 oyun ücretsiz

14.12.2021
11
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-

Epic Games Store bu ayın sonunda 15 oyunu ücretsiz olarak sunacak. 16 Aralık’tan 30 Aralık’a kadar her gün bir oyun oyun severlerin …

Epic Games Store’dan yılbaşı hediyesi! 15 oyun ücretsiz
REKLAM ALANI

Epic Games Store bu ayın sonunda 15 oyunu ücretsiz olarak sunacak. 16 Aralık’tan 30 Aralık‘a kadar her gün bir oyun oyun severlerin beğenisine ücretsiz olarak sunulacak.

Haber güvenilir bir kaynaktan geldi. Daha önce Aralık ayında Xbox Live Games with Gold’da yer alan oyunların yanı sıra Eylül, Ekim, Kasım ve Aralık için PS Plus kadrolarını da sızdıran Dealabs kullanıcısı Billbill-Kun oyun severlere müjdeyi duyurdu. Kullanıcı, promosyonun 16 Aralık’ta Shenmue 3’ün ücretsiz bir kopyasıyla başlayacağı iddia ediliyor. Aynı gün, 6 Ocak 2022’ye kadar sürecek bir yıl sonu indirimi de başlayacak. Kaynağa göre ücretsiz olarak sunulan ilk 14 oyun sadece o gün için ücretsiz olacak. Son oyun olan 15. oyun ise bir hafta boyunca ücretsiz olarak mevcut olacak.

Epic Games Store’dan yılbaşı hediyesi! 15 oyun ücretsiz

Epic Games, aynı dönemde geçen yıl 15 oyun ve 2019’da 12 ücretsiz oyun dağıttı, yani bu yılki çekiliş yine aynı formatta olacak. Şu anda Godfall Challenger Edition ve Prison Architect 16 Aralık’a kadar ücretsiz olarak indirilebilir durumda. Epic ve Apple yasal savaşı ise hız kesmeden devam ediyor. Henüz hangi oyunların ücretiz olarak sunulacağı net bir şekilde açıklanmadı ancak Epic Games Store yakında duyuruyu resmi olarak yapacaktır.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.